BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates
Anasayfa / Genel / Amerika Birleşik Devletleri Vizesi

Amerika Birleşik Devletleri Vizesi

Amerika Birleşik Devleti Vizesi İçin Gerekli Belgeler

Amerika Birleşik Devletleri vizesi başvurularında parmak izi sistemine geçiş yaptığı için hiç bir vize acentası ile iş birliliği yapmamakta ve dolayısıyla tüm vize başvuruları kişisel olarak yapılmaktadır.

Amerika Birleşik Devletleri Bordo (Normal), Yeşil (Hususi), Gri (Hizmet) ve Siyah (Diplomatik) pasaport türlerine vize uygulamaktadır.

Önemli Uyarılar

– Amerika Birleşik Devletleri vizesine başvuru yapacağınız pasaportunuzda mutlaka hamilinin imzası bölümü okunur olması, temdit süresinin seyahat tarihinden itibaren en az 1 yıl olması ve  pasaporta kayıtlı çocuklar dahil o pasaport ile seyahat edecek kişi sayısı kadar boş vize sayfası olması gerekmektedir.

– İngilizce olarak hazırlanmış olan vize başvuru formu DS-160 internet üzerinden, randevu tarihinden en az 2 iş günü öncesine kadar doldurulmalıdır.

– Anne ve babasından ayrı seyahat edecek olan 18 yaş altı bireyler için noterden onaylı muvafakatname gereklidir.

Vize Başvuru Ücreti

160 Amerikan Doları

Hakkında berkaygunduz

22 Yaşında Süleyman Demirel Üniversitesinde Bilgisayar Mühendisliği okuyan bir gencim. Birkaç senedir otostop ile gezmeye başladıktan sonra bunun bana yetmediğini fark ettim. Kamp yapmanın yanına bir de dağcılık ve tırmanışı ekledim. Ve dağlara,yollara aşık oldum. Bu siteyi de benim gibi yolları ,dağları,kampı sevenlere yardım etmek onlarla deneyimlerimi paylaşmak için oluşturduk.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir